Trash Manager (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Administration
hr: Administracija

en: Label
hr: Oznaka

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Nodes
hr: Unosi

en: Media
hr: Mediji

en: Users
hr: Korisnici

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Apply
hr: Primjeni
