Trash Manager (1.0.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Label
hu: Címke

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Media
hu: Média

en: Users
hu: Felhasználók

en: Deleted
hu: Törölt

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: - All -
hu: – Mind –
