Trash Manager (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Bundle
hy: Փաթեթ
