Trash Manager (1.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Administration
id: Administrasi

en: Taxonomy terms
id: Istilah taksonomi

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna

en: Deleted
id: Terhapus

en: Apply
id: Terapkan

en: Restore
id: Pulihkan

en: Bundle
id: Bundel

en: - All -
id: - Semua -
