Trash Manager (1.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Administration
it: Amministrazione

en: Label
it: Etichetta

en: Taxonomy terms
it: Termini di tassonomia

en: Nodes
it: Nodi

en: Users
it: Utenti

en: Deleted
it: Eliminato

en: Apply
it: Applica

en: Restore
it: Ripristina

en: - All -
it: - Tutto -
