Trash Manager (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Label
jv: Judul

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo

en: Deleted
jv: Dibusak

en: - All -
jv: - Kabeh -
