Trash Manager (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: - All -
ka: - ყველა -
