Trash Manager (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Label
kk: Атауы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Deleted
kk: Жойылған
