Trash Manager (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
