Trash Manager (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Label
ku: پێناس

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Deleted
ku: سڕایەوە
