Trash Manager (1.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Bundle
lt: Paketas

en: - All -
lt: - Visos -
