Trash Manager (1.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Label
lv: Etiķete

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Media
lv: Multivide

en: Users
lv: Lietotāji

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Bundle
lv: Komplekts

en: - All -
lv: - Visi -
