Trash Manager (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Deleted
mn: Устгагдсан
