Trash Manager (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Bundle
mr: बंडल
