Trash Manager (1.0.1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Taxonomy terms
ms: Istilah-istilah taksonomi

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Deleted
ms: Telah dipadamkan

en: Apply
ms: Pohon

en: - All -
ms: - Semua -
