Trash Manager (1.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
