Trash Manager (1.0.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Administration
no: Administrasjon

en: Label
no: Etikett

en: Taxonomy terms
no: Taksonomitermer

en: Nodes
no: Innhold

en: Users
no: Brukere

en: Deleted
no: Slettet

en: Apply
no: Bruk

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Bundle
no: Pakke

en: - All -
no: - Alle -
