Trash Manager (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Label
ne: लेबल

en: Media
ne: मिडिया

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Bundle
ne: पोका
