Trash Manager (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Administration
nl: Beheer

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Bundle
nl: Bundel

en: - All -
nl: - Alle -
