Trash Manager (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Label
nn: Etikett

en: Users
nn: Brukarar

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
