Trash Manager (1.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Administration
oc: Administracion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Media
oc: Mèdia

en: Users
oc: Utilizaires

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Bundle
oc: Paquet

en: - All -
oc: - Tot -
