Trash Manager (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Administration
pl: Administracja

en: Label
pl: Etykieta

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Nodes
pl: Węzły

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Restore
pl: Przywróć

en: Bundle
pl: Zestaw

en: - All -
pl: - Wszystko -
