Trash Manager (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Users
ps: غړي

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
