Trash Manager (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Administration
ro: Administrare

en: Label
ro: Etichetă

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Deleted
ro: Șters

en: Apply
ro: Aplică

en: Restore
ro: Restaurează

en: Bundle
ro: Pachet

en: - All -
ro: - Toate -
