Trash Manager (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Administration
ru: Администрирование

en: Label
ru: Метка

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Nodes
ru: Материалы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Users
ru: Пользователи

en: Deleted
ru: Удалено

en: Apply
ru: Применить

en: Restore
ru: Восстановить

en: Bundle
ru: Набор

en: - All -
ru: - Все -
