Trash Manager (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Administration
si: පාලනය

en: Label
si: ලේබලය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
