Trash Manager (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Label
sk: Označenie

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Nodes
sk: Uzly

en: Media
sk: Médiá

en: Users
sk: Používatelia

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Apply
sk: Použiť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Bundle
sk: Zväzok

en: - All -
sk: - Všetky -
