Trash Manager (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Administration
sq: Administrimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Deleted
sq: Eleminuar
