Trash Manager (1.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Label
sv: Etikett

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Nodes
sv: Noder

en: Users
sv: Användare

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Apply
sv: Applicera

en: Restore
sv: Återställ

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: - All -
sv: - Alla -
