Trash Manager (1.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Taxonomy terms
ta: வகைப்பாட்டியல் சொற்கள்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
