Trash Manager (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Label
te: లేబుల్

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
