Trash Manager (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Media
th: สื่อ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Bundle
th: กลุ่ม
