Trash Manager (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Administration
tr: Yönetim

en: Label
tr: Etiket

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Media
tr: Medya

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Deleted
tr: Silindi

en: Apply
tr: Uygula

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: - All -
tr: - Tümü -
