Trash Manager (1.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى
