Trash Manager (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Administration
ur: تنظیم

en: Label
ur: عنوان

en: Bundle
ur: بنڈل
