Trash Manager (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Administration
vi: Quản lý

en: Label
vi: Nhãn

en: Taxonomy terms
vi: Các phân loại

en: Nodes
vi: Các node

en: Media
vi: Phương tiện

en: Users
vi: Người dùng

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Restore
vi: Phục hồi

en: - All -
vi: - Tất cả -
