Trash Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ar: إدارة

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Nodes
ar: العقد

en: Media
ar: ميديا

en: Users
ar: المستخدمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: - All -
ar: - الكل -
