Trash Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Nodes
is: Nóður

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Users
is: Notendur

en: Apply
is: Virkja

en: - All -
is: - Allt -
