Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Details
ast: Detalles

en: User login
ast: Nome d'usuariu
