Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Site
be: Сайт

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Details
be: Падрабязна

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
