Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Block
bn: ব্লক

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: User menu
bn: ব্যবহারকারীর মেনু
