Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Cost
et: Maksumus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: RSS
et: RSS vood

en: Site
et: Sait

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: User login
et: Sisenemine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Tabs
et: Sakid

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Administrator
et: Haldur

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Rating
et: Hinnang

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.
