Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Site
eu: Gunea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Asc
eu: Goraka
