Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Cost
hr: Trošak

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Teaser
hr: Mamac

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Details
hr: Detalji

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Asc
hr: Uzlazno
