Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Cost
is: Kostnaður

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Page title
is: Titill síðu

en: Block
is: Blokk

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Details
is: Nánar

en: Price
is: Verð

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Tools
is: Tól

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Tabs
is: Flipar

en: Photo
is: Mynd

en: Apply
is: Virkja

en: Blocks
is: Blokkir

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
