Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Details
kk: Мәліметтер

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
