Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
