Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Details
ne: विस्तृत

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
