Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Sort by
se: Sirre
