Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Body
sk: Text

en: Cost
sk: Náklady

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Site
sk: Stránka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Services
sk: Služby

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Web services
sk: Webové služby

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Exported content
sk: Exportovaný obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne
